Naše služby

Střechy na klíč

Vhodný výběr a kvalitní provedení stavby či opravy střechy jsou klíčové pro ochranu domu i jeho obyvatelů před povětrnostními vlivy. Nabízíme kompletní poradenskou službu, vypracování cenové nabídky a bezstarostnou realizaci. Podívejte se také do naší fotogalerie, kde naleznete různé typy námi realizovaných střech. 

Pokrývačské práce

Pokud si nevíte rady s výběrem střešních krytin, naši vyškolení zaměstnanci Vám i v této oblasti poskytnou užitečnou pomoc. Nabízíme dodávku a montáž střešních krytin. Používáme kvalitní materiály, které odolají nepříznivým mikroklimatickým podmínkám.

Klempířské práce

Zajišťujeme kompletní montáže okapových systému včetně doplňků, profilování svitků, řešení střešních plášťů a systémů. Doporučujeme plechy v nejvyšší kvalitě, povrchovou úpravou a snahou o tzv. bezúdržbový systém, který se pozitivně promítá co do pohodlí, péče a servisu našich zákazníků.

Tesařské práce

Kvalitní provedení tesařských prací zajistí dlouhodobou stabilitu Vaší stavby i celé střechy. S vědomím této důležitosti provádíme veškeré tesařské práce podle předepsaných předpisů a s nejvyšší odpovědností a profesionalitou. Zajišťujeme například výrobu a montáž krovů, rekonstrukci poškozených částí krovů, půdní vestavbu.

Tepelné izolace

Tepelné izolace budov, domů, bytů jsou dnes již nedílnou součástí každé zdravé stavby s ohledem na pohodlí, neocenitelnou službu a především značnou ekonomickou úsporu provozovatelů či domácností. Každý jistě v zimním období ocení snížení nákladů na vlastní provoz vytápění, v létě naopak díky zateplení můžeme hovořit o příjemnějších klimatických podmínkách.

Klasické zateplení mezi krokvemi

Klasické zateplení podkroví je známo každému, kdo někdy realizoval obytnou půdu či vestavěné podkroví, nebo jen zateploval střechu, ohledně úspory energií. Ideálním materiálem se dlouhodobě jeví minerální vata, a to v tloušťce 24 – 30 cm. V první vrstvě dojde k zateplení mezi krokvemi, dále pak v celé ploše přes vrstvu první a krokve, která se vkládá do připravené konstrukce podhledu. Montáž parozábrany a např. sádrokartonového podhledu nám dokončuje konstrukční sestavu zateplení. Doporučujeme zákazníkům standardní ověřené postupy.

Nadkrokevní izolace

Nadkrokevní izolace je dalším efektivním řešením, které velmi rádi zákazníkům montujeme při realizaci, rekonstrukci nebo přeložení střechy. Ideální řešení pro úsporu místa v podkroví a zejména tzv. přiznání nosných konstrukcí krovu v interiéru půdních vestaveb. Přiznání konstrukce krovu je jedním z nejčastějších přání a požadavků našich zákazníků. Kombinace dřeva v interiérech stále zůstává nenahraditelnou složkou, být blíže přírodě a originalitě materiálu, který má svou historii vepsanou v letech každého stromu. Přikláníme se k montáži prověřených výrobců s tradicí a skladby střešního systému především pro prodloužení životnosti a záruk poskytovaných výrobcem.

Izolace proti vodě

Hlavním úkolem hydroizolace je zamezit škodlivým účinkům vody na jednotlivé části stavby. Hydroizolace dělíme podle umístění ve stavbě. Na plochých střechách se nejčastěji uplatňují vodotěsnicí vrstvy z jednoho nebo více natavitelných pásů vyrobených z asfaltu, popřípadě z oxidovaného asfaltu a hydroizolační vrstvy z fólií.

Montáže veškerých doplňků

Provádíme montáže střešních oken včetně dodávky materiálu, zaměření a cenové kalkulace.